1.Потяг почав рухатися від станції та за t с пройшов с км. Чому дорівнюватиме швидкість руху

потяга? t,c-50. s,km-93====================2. Велосипедист, що рухається зі швидкістю v M / C починає прискорюватися. Визначте, яку відстань подолає велосипедист за t хв, якщо прискорення велосипедиста є постійним і дорівнює а M / С².v m/c-8, t хв-8, а m/c-4.12====================3. Матеріальна точка рiвномiрно рухається по колу радіусом R м з кутовою швидкістю w рад/с. Визначте лінійну швидкість точки, частоту та період її руху.R m-5. w рад/с-43=====================4.Виразіть у метрах за секунду швидкості:1) 83км/год, 2)85м/хв 3)88км/хв ​

Ответы на вопрос

Отвечает Довгополый Виталик.

Ответ:S=at^2/2; 1000=a*120^2/2; Найдите (а). Потом 1500=a*t^2/2; найдите время. Зная время, найдите скорость. V=at.

Объяснение:

вроде так