Визначити опір джерела, ерс якого 120 В, якщо електричне коло замикається на споживач опором 22

Ом і він споживає струм 5 А

Ответы на вопрос

Отвечает Филипповский Данил.

Ответ:

по Кирхгофу E=I(R+r), r=E/I-R= 120/5-22= 24-22=2 Ом