Помогите плизз 1) Яку роботу виконає сила у 5Н якщо під дією цієї сили тіло перемістилося на 40см

у напрямку дії цієї сили?2) Знайдіть силу, яка при переміщенні на 4м виконує роботу 10Дж.3) Яка потенціальна енергія тіла масою 3кг на висоті 10м? 4) Яка кінетична енергія тіла, масою 400г, яке рухається зі швидкістю 4м/с ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнуллин Тагир.

Ответ:

Объяснение:

1. И так формула роботы имеет вид A=F*s

где F- это сила

s- перемещения, у нас оно дано в сантиметрах нужно перевести в метры

40 см=0,4м

А=5*0,4=2Дж

Ответ. 2Дж

2. Используем ту же формулу A=F*s, но теперь выражаем отсюда F

F=\frac{A}{s} =\frac{10}{4} =2,5H

Ответ. F = 2,5H

3.Теперь используем формулу потенциальной энергии

Еп=mgh=3*9,8*10=294 Дж

Ответ.294 Дж

4. И на конец используем формулу кинетической энергии

E_{k} =\frac{m*v^{2} }{2} =\frac{0,4*4^{2} }{2} =3,2Дж

Ответ. 3,2 Дж