. Швидкість нагрівання тіла змінюється по закону V=1.25t+1 де t – час, с. V – швидкість нагрівання

К/с. На скільки кельвін зміниться температура за перші 2с. нагрівання.

Ответы на вопрос

Отвечает Накишпанов Алдияр.

Ответ:

ΔV = 2.5 K

Объяснение:

При t = 0    V(0) = 1 K

При t = 2c    V(2) = 1.25 · 2 + 1 = 3.5 (K)

Изменение температуры

ΔV = V(2) - V(0) = 3.5 K - 1 K = 2.5 K