Якщо за будь-які рівні проміжки часу швидкість руху тіла, що рухається прямолінійно, збільшується

на одну і ту ж величину, то такий рух називається... а) рівномірним; б) рівноприскореним; в) сповільненим; г) нерівноприскореним; 2. Автомобіль рухається проти напряму осі рівносповільнено зі швидкістю 25 м/с і прискоренням 2 ме в натковий момент відліку часу автомобіль знаходився в точці з координатою 200 м. Рівняння руху цього автомобіля записується так: а)x=200-25t+t'; б) х=200-25t-t'; в) х=200+25t+t'; г) х=200-25t+2t? 3. Сили, з якими взаємодіють два тіла... а) компенсуються, бо рівні за модулем; б) компенсуються бо протилежні за напрямами; в) не компенсуються, бо протилежні за напрямками; в) не компенсуються бо різні. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Яковишина Даша.

Ответ: 1. б) рівноприскореним;   2.  а)x=200-25t+t'   3.  в) не компенсуються бо різні. ​

Объяснение: а)x=200-25t+t' - при рівносповільненому русі знаки проекцій швидкості і прискорення протилежні; x=200-25t+t'- помилка, має бути x=200-25t+t²