СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Двигун автомобіля потужністю 36,8 кВт витрачає 10 кг бензину за

годину. Визначте ККД двигуна.

Ответы на вопрос

Отвечает Зимин Денис.

P=368*10² Вт

m=10 кг

q=44.2*10⁶ Дж/кг

t=3600 с

КПД-?

КПД=(Ап/Аз)*100%

Ап=Рt

Аз=qm

КПД=(Pt/qm)*100%

КПД=(368*10²*3600/44,2*10⁷)*100

КПД=30%