сила струму в провіднику 0.5а, напруга на даній ділянці кола 100в. обчисліть роботу електричного

струму за 20 хвилин​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Таня.

Дано

I=0,5 A

U=100 B

t=20 мин=1200 с

А-?

Решение

А=I*U*t

A=0,5*100*1200=60 000 Дж=60 кДж

Ответ :А=60 кДж