Қуаты 5 кВт мотор массасы 4 т жүкті 20м биіктікке қаншауақытта көтеріп шығарады?​


Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилюк Кирилл.

Берілгені

N=5 кВт=5000 Вт

m=4 т=4000 кг

h=20 м

t-?

Шешімі :

N=A/t

A=F*S

F=m*g

t=A/N=m*g*S/N

t=4000*10*20/5000=80 с

Жауабы :t=80 c