.На провідник довжиною 0,2 м, що розташований в однорідному магнітному полі перпендикулярно до

магнітних ліній, діє сила 0,05 Н. Яка індукція магнітного поля, якщо сила струму в провіднику 2 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Ерин Ваня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L = 0,2 м

F = 0,05 H

I = 2 A

______________

B - ?

По закону Ампера:

F = B·I·L

Отсюда:

B = F / (I·L)

B = 0,05 / (2·0,2) = 0,125 Тл      или   B ≈ 130 мТл