До джерела струму з EPC 8 B і внутрішнім опором 3,2 Ом підключений нагрівник опором 4,8 Ом. Чому

дорівнює сила струму в колі?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Гузель.

Ответ:

Объяснение:

I = ЭДС / (R + r)

I = 8 / (4,8 + 3,2) = 8 / 8 = 1 A