До джерела струму з ерс 8 в і внутрішнім опором 3.2 ом підключений нагрівник опором 4,8 ом. Чому

дорвнюе сила струму в колі?

Ответы на вопрос

Отвечает Гогулинская Владислава.
I=E/(r+R)=8/(3.2+4.8)=1 A