До джерела з внутрішнім опором 0,5 Ом та EPC 6 В і підключений реостат, опір якого 10 Ом. Знайти

силу струму в колі напругу на затискачах джерела.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мындру Валентина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

r = 0,5 Ом

ЭДС = 6 В

R = 10 Ом

__________

I - ?

U - ?

По закону Ома для полно цепи:

I = ЭДС / (R + r)

I = 6 / (10 +0,5) = 0,57 А

Напряжение:

U = I·R = 0,57·10 = 5,7 В