СРОЧНО! ДАЮ 30 БАЛЛОВ! Маса розчину 350 грам,масова частка розчиненної речовини 8%. З розчину

випаровували 100 грам води. Знайти масову частку розчиненної речовини в новоутвореному розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьевич Лев.

маса солі в розчині = 350*0.08=28г

маса нового розчину = 350-100 = 250 г

масова частка нова = 28/250 = 0.112 або 11.2%