Вивести формулу органічної речовини якщо масова частка Карбону 72%, гідрогену 12%, враховуючи, що

сполука містить оксиген

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Костян.

Ответ:

дано

W(C) = 72%

W(H) = 12%

-------------------

CxHyOz - ?

W(O) = 100% - ( W(C) + W(H)) = 100 - (72+12) =16%

m(C) = 72 g   M(C) = 12 g/mol

m(H) = 12 g     M(H) = 1 g/mol

m(O) = 16 g    M(O) = 16 g/mol

CxHyOz =  72 / 12 : 12 /1: 16/ 16 = 6 :12:1

C6H12O

ответ : C6H12O

Объяснение: