Мідну деталь масою 100г потрібно нагріти від 25 до 525 0С. Яка кількість теплоти для цього

потрібна? Відповідь запишіть у Дж (без запису одиниць вимірювання)

Ответы на вопрос

Отвечает Galkina Karina.

Ответ:

19500

Объяснение:

m = 100 г = 0,1 кг

t₁ = 25°C

t₂ = 525°C

c = 390 Дж/(кг·К)

Q - ? = количество теплоты

--------------------------------

Q = cm (t₂ - t₁) = 390 · 0.1 · (525 - 25) = 19 500 (Дж)