Розв’яжіть будь-ласка!!!❤️ Рух тіл вздовж прямої задано рівняннями x1=-300+20t, x2=1200-10t.

Визначіть час і місце їхньої зустрічі.

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёв Никита.

Объяснение:

x1=x2

-300+20t=1200-10t

30t=1500

t=50 c

x=-300+20×50=700 м