рухаючись рівноприскорено автомобіль за 2 с пройшов шлях 60 м і збільшив свою швидкість втричі.

Знайдіть початкову і кінцеву шидкості автомобіля на цій ділянці

Ответы на вопрос

Отвечает Рафальский Егор.

Ответ:

v₀ = 15 м/с

v₁ = 45 м/с

Объяснение:

t₁ = 2 c

s₁ = 60 м

v₁ = 3v₀ - ?

Решение

v₁ = v₀ + at₁

По условию v₁ = 3v₀

v₀ + at₁ = 3v₀   ⇒   at₁ = 2v₀   ⇒  a = 2v₀/t₁

s₁ = v₀t₁ +0.5 at₁²

s₁ = v₀t₁ + 0.5 · 2v₀/t₁  ·  t₁²

s₁ = v₀t₁ + v₀t₁

s₁ = 2v₀t₁  ⇒ v₀ = 0.5s₁ : t₁

v₀ = 0.5 · 60 : 2 = 15 (м/с)

v₁ = 3v₀ = 3 · 15 = 45 (м/с)