першу половину шляху автомобіль проїхав зі швидкістю 120км/год а другу зі швидкістю 40км/год.

Визначте середню швидкість руху автомобіля на всьому шляху​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Виктория.

Ответ:

80

Объяснение:

за 1/2 шляху  автомобіль проїде 120*1/2=60 км ,  за іншу 1/2 шляху він поїде 40*1,2=20км  весь шлях доді дорівнює 80 км.  час , витрачений на першу половину буде  60:120=0,5 год, а час , витрачений на слідуючу половину шляху буде :  20 :40=0,5 год   , якщо у нас однаковий , а відстань =80 км , то швидкість буде 80 км:1=80 км/год  , простіше можна було 120+40=160 і поділити навпіл , але ми мали перевірити час в дорозі.