Колесо радіусом 20 см обертається зі швидкістю 3,14 м/с. визнач період обертання колеса. визнач

обертову частоту колеса. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Yufr Ira.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

R = 20 см = 0,20 м

V = 3,14 м/с

____________

T - ?

ω - ?

Период:

T = C / V = 2·π·R / V

T = 2·3,14·0,20 / 3,14 = 0,4 с

Циклическая частота:

ω = 2·π / T = 2·3,14 / 0,4 ≈ 16 c⁻¹