56. Промінь АС проходить між сторонами кута MAN, який дорівнює 86°. Знайдіть кути MAC i CAN, якщо

кут МАС більший за кут САN на 14°.

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Снежана.

Ответ:

Переписуєш цю умову, підреслюєш, і пишеш кут МАС, кут САN - ?

1) Нехай, кут МАС = x+14 градусів, кут САN = x градусів.

кут МАС + кут CAN = 120 градусів - за аксіомою вимірювання кутів.

x+x+14=120

2x=106

x=53 градуса - кут CAN

2) 53 + 14 =67 градусів - кут МАС

Відповідь: 67, 53

*замість слова градуси ставиш точку зверху цифри (в умові показано)