Задача: 1.Знайти L, якщо індукція 0,8 Тл, площа контуру (один виток), через який протікає магнітній

потік 4 см², струм 0,2 мА

Ответы на вопрос

Отвечает Ижевский Стас.

Ответ:

F=I*B*L

B=F/I*L=50*10^-3/25*5*10^-2=0,04 Тл

Объяснение: