На провідник довжиною 0,5 м, розташований в однорідному магнітному полі з індукцією 0,08 То

перпердикулярно до магнітних ліній , діє сила 0,16 н . Яка сила струму в провідник ​

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдов Даниил.

Ответ:

Объяснение:

Fₐ = B·I·L·sin 90°

I = Fₐ / (B·L·sin 90°) = 0,16 / (0,08·0,5·1) = 4 A