48. В однорідному магнітному полі з індукцією 0,5 Tл на провідник, розташований перпендикулярно до

магнітних ліній, діє сила 0,3 Н. Яка довжина провідника, якщо сила струму в ньому 4 А? помогите подобрать срочно прошу вас у меня мало времени ​

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

15 см

Объяснение:

B=0.5 Тл    F=0.3 H    I=4 A    L=?

===

B⊥L

F=I*B*L*sinα  (sin90=1)

L=F/(I*B)=0.3/(4*0.5)=0.15 м

======================