Визначити період обертання пропелера гелікоптера, якщо за 1хвилину він робить 600 обертів.​


Ответы на вопрос

Отвечает Моякунов Валера.

Ответ:

Т = 0,1с.

Объяснение:

Дано:

t = 1 хв = 60 с

N = 600 об

Знайти: Т.

Розв’язок:

T = t / N = 60 с / 600 об = 0,1 с

Відповідь: Т = 0,1с.