Движение точки задано уравнением: x=20t + 0,2t2 Напишите уравнения зависимости v=v(t) и постройте

график скорости.

Ответы на вопрос

Отвечает Чеботарь Стас.

Ответ:

Загальний вигляд рівняння зміни координати точки є : x=x0+v0t+at^2/2

v0=20м/с

a=0.4м/с^2

загальний вигляд рівняння залежності швидкості від часу v(t) : v=v0+at

v=20+0.4t