визначте індуктивність котушки, якщо при зміні струму на 10А за 1 с у ній виникає ЕРС самоіндукції


Ответы на вопрос

Отвечает Ланская Мария.

Ответ:

0,5 Гн

Объяснение:

По формуле ЭДС

E=ΔФ/Δt = Δ(LI)/Δt = LΔI/Δt

L = EΔt/ΔI = 5*1/10 = 0,5 Гн