Яка індуктивність котушки якщо при зміні в ній струму від 5 до 10А за 0,1 виникає ЕРС самоіндукції

яка дорівнює 20В

Ответы на вопрос

Отвечает Скобелкина Анастасия.
E=L*dI/dt
L=E*dt/dI=20*0,1/(10-5)=0,4 Гн