Яка індуктивність котушки якщо при зміні в ній струму в ній на 5 А протягом 0,25 с збуджує ЕРС

самоіндукції у 150В?

Ответы на вопрос

Отвечает Драгомир Сергей.
ЭДС самоиндукции по модулю:
ЭДС = L*ΔI / Δt
Отсюда:
L = ЭДС*Δt / ΔI = 150*0,25 / 5 = 7,5 Гн