Пожалуйста помогите! Турист за 2,25 год пройшов 11,2 км, потім 0,5 год відпочивав, а потім пробіг

ще 800 м за 15 хв. Яка його середня швидкість на всьому шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Губич Никита.

Дано: t1=2,25 ч; t2=0,5 ч; t3=15 мин=1/4 часа=0,25 ч; S1=11,2 км; S2=0; S3=800 м=0,8 км; Vcp - ?

-----------------------------------------------------------------------------

Vcp=весь путь / все время=(S1+S2+S3) / (t1+t2+t3)=

(11,2+ 0 + 0,8) / (2,25 + 0,5 + 0,25)=12/3=4 км/ч  -  это ответ.