CРОЧНО! Першу третину часу — автомобіль рухався зі швидкістю 10 м/с, а решту часу зі швидкістю 72

км/год. Чому дорівнює середня швидкість руху? Будь ласка,треба повне розв'язування з форумулами

Ответы на вопрос

Отвечает Мокроусова Владислава.

Объяснение:

72км/ч=72*1000/3600=20м/с

Пусть все время Тс, тогда путь 1*10*Т/3+2*20*Т/3= (10/3+40/3)*Т=16.7*Т м. Средняя скорость 16.7*Т/Т=16.7 м/с