рівняння проекції швидкості руху велосипедиста який рухаеться вздовж осі ох має вигляд V=10+0,5t .

Визначте характер руху велосипедиста значення початкової швидкости та прискорення його руху

Ответы на вопрос

Отвечает Васильевых Владимир.

Ответ:

Ускорение постоянное, то есть не равноускоренное и не равнозамедленное

a = 0,5 (м/с)

V_{0}  = 10 (м/с)

Объяснение:

V_{0}  = 10 (м/с)   ===>  V_{0}  = 10 + 0,5*0 (t = 0)

v = V_{0} + at  ===>  a = \frac{V - V_{0}}{t}

a = \frac{10,5 - 10}{1} = 0,5 (м/с)