автобус перші 15км. шляху проїхав за 30хвилин, а наступні 30км за 60хвилин.Визначте середню

швидкість на всьому шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Огненная Александра.

Ответ:

30 км/ч

Объяснение:

s1=15 км    t1=0.5 ч    s2=30 км    t2=1 ч    vcp=?

===

vcp=(s1+s2)/(t1+t2)=(15+30)/(0.5+1)=30 км/ч

==================================