Камінець кинули вертикально вгору з початковою пвидкістю 30 м/с. Ви- значте шлях, який пройшов

камінець за перші 4 с руху. Опір повітря не враховуйте: вважайте, що g-10 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Лащенков Саша.

Відповідь:

h=v*t-g*t²/2=30*4-10*4²/2=40м

Пояснення: