Перші 200 м автомобіль проїхав зі швидкістю 72 км/год, а наступні 1,2 км – зі швидкістю 15 м/с.

Чому дорівнює швидкість руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Магомедов Ислам.

Ответ:

1,56 м/с

Объяснение:

72км/ч=7200:(60*60)=2 м/с

время1=200:2=100 с

время2=1200:1,5=800 с

средняя скорость=(200+1200):(100+800)=1,55(5)=1,56 м/с