За перші дві години автомобіль проїхав 80 км, за наступні три години – 40 км. Яка середня

швидкість автомобіля на всьому шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Ерилова Анастасия.

Дано:

V 1 - 80 км\год.

V 2 - 40км\год.

t 1 - 2 год.

t 2 - 3 год.

Знайти: Vсер. - ?

Розв*язання:

Vсер. = S 1 + S 2 / t 1 + t 2.

1) 80 * 2 = 160 км - S 1.

2) 40 * 3 = 120 км - S 2.

3) 160+120 = 180 - s 1 + s 2

4) 2 + 3 = 5 - t 1 + t 2

5) 180/5 = 36 - V cep.