автомобіль їхав 3 години зі швидкістю 70 км/год а потім ще 2 годигт з гвидкістю 50 км/год. Яка

середня швидкість на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Малина Алина.

Ответ:62км/год

Объяснение:Дано:V1 = 70 км/год V2 = 50 км/год T1 = 3 год T2 = 2 год

Знайти: Vсер =?

L1 = ?

L2 = ?

Розвязання:

L1 = 70 * 3 =210

L2 = 50 * 2=100

vсер= (210 + 100)/(3 + 2)=62 км год