автомобіль проїхав 100 км за 2 год, а потім ще 400 км за 3 години. Яка середня швидкість автомобіля

на всьому шляху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пригородов Павел.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

S₁ = 100 км

S₂ = 400 км

t₁ = 2 ч

t₂ = 5 ч

____________

Vcp - ?

Vcp = S / t =  (S₁+S₂) / (t₁+t₂)

Vcp = (100 + 400) / (2 + 3) = 500 / 5 =  100 км/ч