5.Маса срібла 10 г. Скільки енергії виділиться при його кристалізації і охолодження до 60°С, якщо

срібло взято при температурі плавлення?

Ответы на вопрос

Отвечает Борисов Артём.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m=10г=0,01кг                   Q=cmt

t^1=961,8                            Q=250*0,01(961,8-60)=2254,5Дж

t^2=60

c=250Дж/кг*темпрат.

Q=?