Tіло, рухаючись рівноприскорено зі стану спокою, за 5 с подолало 68м. Який шлях воно пройшло за

четверту секунду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Паша.

Ответ:

буде 64м

Объяснение:

5-1=4(м)

68-4=64(м)-за 4 секунди

Відповідь:64м пройшло тіло за 4 секунди