Лампа розташована на 60 см від лінзи , а її зображення на відстані 30см . знайти фокусну відстань і

оптичну силу. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Абакаров Мага.

Ответ:

0,2 м; 5 диоптрий

Объяснение:

d=60cm=0,6m

f=30cm=0,3m

F=?

D=?

D=1/F

1/d+1/f=1/F

1/0,6+1/0,3=1/F

3/0,6=1/F

1/0,2=1/F

F=0,2 m

D=1/0,2=5 діоптрій