Пружинний маятник являє собою тягарець,що коливается на пружині. За 7,7 с тягарець подолаа шлях 1,4

м. Якою є амплітуда коливань маятника, якщо період його коливань становить 1,1 с?

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Дмитрий.
N=t/T=6/1,5=4 - полных колебания

S=S1*N=4*A*N=4*4*4=64 см=0,64 м