Распишите решение задачи. Буду очень благодарна. Пружинний маятник являэ собою тягарець, який

коливається на пружині. За 7,7с тягарець пройшов відстань 1,4м. Яка амплітуда коливань маятника, якщо період його коливань 1,1 с. Відповідь: 5 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Крек Полина.

Ответ:

T = t/N ⇒N =  t/T = 7.7 / 1.1 = 7 коливань

1.4 м = 7 коливань

? м    = 1 коливання

1*1.4/7 = 0.2 м

A = 0.2 / 4 = 0.05 м