Поможіть!!!(((УМОЛЯЮ!!!...... Пружинний маятник являє собою тягарець, що коливаєтся на пружині.

Який шлях подолає тягарець за 6 секунд , якщо амплітуда коливань маятника дорінює 4 см,а період його коливань - 1,5 секунд? Буду дуже дуже дуже вдячна за допомогу!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Колотовкин Арсений.
N=t/T=6/1,5=4 - полных колебания

S=S1*N=4*A*N=4*4*4=64 см=0,64 м