Потяг довжиною 400 м проїжджає через міст за 1 хвилину. Яка довжина мосту , якщо швидкість потягу

20м/с ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Аверьянова Ксюша.

Ответ:

= V*t = 20*60 = 1200 м

Из них 400 м - поезд, 1200-400 = 800 м -

длина моста.