По мосту довжиною 500 м рухається потяг.Яка швидкість його руху, якщо міст він проїхав за 1

хв?Довжина потяга 250 м

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Андрей.
Путь 500+250=750м
V=S/t=750/60=12.5 м/с  или  45 км/ч (умножить на 3,6)