Яку масу льоду взятого при температурі плавлення можна повністю розплавити, спаливши 2,5 кг сухих

дров?

Ответы на вопрос

Отвечает Бондарчук Віталік.

Ответ:

76 кг

Объяснение:

  1. λmл=qmg=>mл= qmд/λ=10^7*2,5/3,3*10^5=76кг