Фокусна відстань збиральної лінзи 648мм. Визнач її оптичну силу.


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Катя.

Ответ:

Объяснение:

дано F=0,648 м

D- ?

D=1/F=1/0,648=1,543 дптр