Яку масу бензину витратили двигуни літака, що пролетів 700 км із середньою швидкістю 200км/год.

Середня потужність двигунів літака при ККД 30% становить 2 МВт.​

Ответы на вопрос

Отвечает Умарханова Камила.

Ответ:

Потрібно приблизно 1825,94 кг бензину.

Объяснение:

Дано:

l = 700 км = 700000 м

P = 2 МВт = 2000000 Вт

η = 30% = 0,3

q = 46 МДж/кг = 46000000 Дж/кг

v(сер) = 200 км/год = 55,56 м/с

Знайти: m.

Розв’язок:

η = A(к) / Q₁ * 100%

A(к) = P * t, а Q₁ = qm => η = (P * t) / (q * m)

t = l / v =>     m = (P * l) / η * v * q

m = (2000000 Вт * 700000 м) / (0,3 * 46000000 Дж/кг * 55,56 м/с) ≈ 1825,94088 кг

Відповідь: m = 1825,94 кг.