тіло на пружині коливається з частотою 5 гц. Амплітуда коливань 7.5 см визначити який шлях пройшло

тiло за 4 хв

Ответы на вопрос

Отвечает Nigga Joseph.

Ответ:

360 м

Объяснение:

v=5 Гц    A=0.075 см    t=240 c    s=?

===

Число колебаний за время t:

N=v*t

За 1 колебание тело проходит 4 амплитуды

s1=4*A

s=s1*N=4*A*v*t=4*0.075*5*240=360 м

===========================