Ультразвукові хвилі, випромінені з підводного човна, відбились від дна і були прийняті через 0,4 с.

Визначити глибину моря у місці проведення досліджень, якщо човен перебуває на глибині 400 м. Швидкість поширення ультразвукових хвиль у воді 1500 м/с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кувшин Даниил.

Ответ:

700 м

Объяснение:

0,4 с это путь туда-обратно, значит время надо делить на 2 = 0,2 с

S = V*t

S = 1500*0,2 = 300 м

Ещё учитываем то, что корабль находится уже на глубине 400 м

300+400 = 700 м